Wisdom Factory

PAMAS

Konfigurátor a e-shop pre výrobcu svadobných oznámení a iných tlačiarenských produktov

 • #E-shop
 • #Konfigurátor
 • #WooCommerce

Idea Riešenie

Pre PAMAS, slovenskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá najmä svadobnými oznámeniami a inými tlačiarenskými produktami, sme vytvorili e-shop a konfigurátor. Riešenie je postavené na systéme WooCommerce, pričom konfigurátor so systémom plne komunikuje. E-shop obsahuje obrovské množstvo prispôsobení na mieru podľa rozsiahlej špecifikácie a požiadaviek klienta.

Okrem špeciálnych nastavení v e-shope (napríklad pre cenové hladiny, exporty pre rôzne systémy či partnerskú zónu) má vrámci rozsiahlych administračných možností klient možnosť nastaviť predlohu pre konfigurátor a vložiť ju priamo do WooCommerce. Na strane konfigurátora boli realizované viaceré pokročilé možnosti – napríklad možnosť rôznych nastavení pre texty či fotografie, voľby rôznych farieb či rozmerov/tvarov alebo tlač výstupu vo formáte tak, aby ju vedel zákazník spracovať a rovno vytlačiť.

Projekt je prispôsobený pre viaceré jazykové mutácie, pričom neustále pokračujeme vo vývoji nových častí a v správe e-shopu.

URL adresa: https://www.pamas.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.