Wisdom Factory

X-BIONIC Sphere

E-shop pre predajcu švajčiarskej značky športového oblečenia X-Bionic

 • #ABRA
 • #B2B
 • #B2C
 • #skladový systém
 • #WooCommerce
 • #Wordpress

Idea Riešenie

Výhradnému distribútorovi švajčiarskeho značkového oblečenia X-BIONIC® sme zabezpečili kompletný webový servis – pripravili sme grafický návrh na mieru, vytvorili pútavý reprezentatívny a plne responzívny e-shop a napojili ho na administračné prostredie. V rámci realizácie sme implementovali aj prepojenie s robustným systémom ABRA GEN, platobnou bránou na banku klienta a tiež rozšírili štandardné možnosti e-shopu o správu biznis partnerov.

Webová stránka je postavená na administračnom systéme WordPresse s e-shopovým rozšírením WooCommerce. Vizuálne sme vytvorili vlastnú tému na mieru s moderným a energickým dizajnom v súlade s dizajn manuálom značky X-Bionic. V administrácii klient môže jednoduchým spôsobom editovať obsah stránok, článkov, alebo pútavo informovať zákazníkov o technológiách, ktorými sú predávané produkty vyrábané. Doplnenou možnosťou v rámci používateľského účtu zákazníkov je možnosť jednoducho zaevidovať žiadosť o reklamáciu tovaru. Prepojenie e-shopu na skladový systém ABRA zabezpečuje automatizované aktualizovanie všetkých informácií o produktoch a ich skladovej dostupnosti. Ďalšou výhodou prepojenia na skladový systém je jednoduchší, rýchlejší a komplexnejší prehľad o zrealizovaných objednávkach. Pri návrhu vizuálu ako aj pri programovaní sme kládli dôraz na kvalitné spracovanie SEO informácií dôležitých pre vyhľadávače. Súčasťou riešenia je aj programovanie B2B časti pre obchodných partnerov spoločnosti, špeciálne úpravy emailov a komplexnejšia správa zliav až na úroveň konkrétneho partnera.

URL adresa e-shopu: www.x-bionic.sk

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.