Wisdom Factory

SVEGAL

SVEGAL - prezentačný web predajcovi materiálu pre stavebný priemysel

 • #Dizajn
 • #Efekty
 • #Web
 • #Wordpress

Idea Riešenie

Pre klienta SVEGAL sme zabezpečili kompletný webový servis – pripravili sme grafický návrh na mieru, vytvorili pútavú prezentačnú webovú stránku a napojili ju na administračné prostredie. Web obsahuje komplexné informácie nielen o epoxidových živiciach pre stavebný priemysel, ktoré tvoria hlavnú zložku ponúkaných produktov, ale aj množstvo návodov či odpovedí na časté otázky zákazníkov.

Stránka je postavená na WordPresse s vlastnou témou na mieru s moderným a vzdušným dizajnom. V administrácii  sa jednoduchým spôsobom môžu editovať články, referencie, otázky a odpovede a, samozrejme, aj produkty a radiť ich do konkrétnych kategórií podľa potreby. Pri návrhu vizuálu aj pri samotnom programovaní sme kládli dôraz na vyladené SEO, ktoré spĺňa najnovšie trendy.

URL adresa: https://svegal.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.