Wisdom Factory

Holidaybook

Slovenský start-up pre ubytovacie zariadenia

 • #Laravel
 • #PHP
 • #Webová aplikácia

Idea Riešenie

Pre slovenskú start-up firmu sme vypracovali interný systém na správu a zároveň komplexný rezervačný systém pre ubytovacie zariadenia. Výsledkom je portál, ktorý slúži na rýchle vyhľadávanie a rezerváciu ubytovania ako aj interný systém na správu pre jednotlivé ubytovacie zariadenia. Ubytovacie zariadenia tak získavajú k dispozícii plnohodnotný systém pre správu svojich izieb, rezervácií a zákazníkov. Architektúra je navrhnutá tak, aby zvládla vysoké množstvo ubytovacích zariadení a taktiež veľké množstvo používateľov rezervujúcich si ubytovanie v tom istom čase.

Riešenie obsahuje administračný systém postavený na PHP Laravel, zároveň rozsiahlu administráciu so širokým portfóliom možností pre ubytovacie zariadenia. Na lepšiu orientáciu na webovej stránke pomáha taktiež viacero možností filtrácie a piny vsadené na Google Mapy.

URL adresa: http://www.holidaybook.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.