Wisdom Factory

Starbug

Prezentačný web pre softvérovú firmu

 • #Animácie
 • #Efekty
 • #Webová aplikácia
 • #Wordpress

Idea Realizované práce

Pre nášho technologického partnera firmu Starbug sme pripravili na mieru napojený a vizuálne vyšperkovaný web, ktorý odzrkadľuje poslanie klienta – vývoj kvalitného softvéru. Na webe sú na domovskej stránke a v časti Služby prehľadne rozdelené 3 hlavné technologické smery SW vývoja, ktorým sa firma venuje, ďalej zoznam realizovaných projektov v časti Referencie a tiež prehľad používaných technológií. Celý web je pretkaný drobnými animáciami, ktoré zvyšujú používateľský zážitok z prehliadania webu.

V rámci programátorských prác sme zabezpečili kompletný servis od grafického návrhu, vývoja front-endu a aj finálne napojenie na CMS WordPress presne podľa požiadaviek. Súčasťou prác bolo aj doplnenie Anglickej jazykovej mutácie s komplexnou editáciou a s možnosťou pridať v budúcnosti ďalšie jazykové mutácie.

URL: www.starbug.eu

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.