Wisdom Factory

Slovanet

Prezentačný web pre Biznis divíziu a mikrostránka pre službu VDI

 • #Animácie
 • #Efekty
 • #Microsite
 • #Web
 • #Wordpress

Idea Riešenie

V spolupráci s reklamnou agentúrou daren&curtis sme pripravili pre slovenského poskytovateľa technologických a internetových služieb Slovanet komplexný prezentačný web pre Biznis divíziu. Na webe je možné nájsť komplexné informácie o všetkých poskytovaných službách ponúkaných pre firmy, veľkoobchod či kancelárie a tiež o samotnom poskytovateľovi služieb – Slovanete.

Administračným systémom webu je WordPress a jednotlivé textové a obrázkové elementy sú editovateľné. Stránka je doplnená o anglickú verziu a je pripravená aj na ďalšie jazykové mutácie.

URL adresa: https://biznis.slovanet.net

 

Pre tohto klienta sme tiež v spolupráci s reklamnou agentúrou daren&curtis vytvorili pútavú a dynamickú prezentačnú stránku na prezentáciu jednej z ponúkaných služieb – VDI (Virtual desktop infrastructure). Táto služba poskytuje možnosť pripojiť sa do firemných systémov odkiaľkoľvek len prostredníctvom internetu – z ľubovoľného zariadenia, a teda aj stránka je plne responzívna a na obrazovke mobilného telefónu je dokonca ešte interaktívnejšia. Jemný retro štýl podčiarkuje obsah opisujúci históriu vývoja technológií.

Stránka je napojená na administračný systém WordPress a všetky textové a obrázkové elementy sú v ňom editovateľné.

URL adresa: https://historia-it.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.