Wisdom Factory

LIDL

Vytvorenie novej webovej stránky a súťažnej hry pre LIDL akciu s názvom Žihadielko.

 • #Canvas
 • #Hra
 • #October CMS
 • #Web
 • #Webová hra

Idea Riešenie

V spolupráci s reklamnou agentúrou daren & curtis sme pre obchodný reťazec LIDL priniesli nový web pre súťažnú akciu Žihadielko spolu s novou hrou Bonusový medík. Webová stránke je postavená na PHP administračnom systéme October CMS a hra je naprogramovaná pomocou javascriptovej knižnice phaser.io.

Najväčšou výzvou pri napĺňaní požiadaviek klienta pri webe bola vysoká bezpečnosť a dostupnosť stránky, jednoduchá a efektívna forma registrácie a rýchla odozva aj pri veľkom nápore používateľov. Na registráciu a prihlasovanie na stránku sme použili bezheslovú metódu s použitím SMS brány a emailového nástroja Mandrill. Prihlasovanie bolo možné cez unikátnu URL adresu zaslanú na emailovú adresu súťažiaceho alebo prostredníctvom prepojenia na sociálnu sieť Facebook. V administrácii stránky je možné jednoducho editovať jej obsah, administrovať súťažiacich, či upravovať emailové šablóny. Webová hra je intuitívna a dostupná na všetkých moderných mobilných telefónoch a internetových prehliadačoch. Aj vďaka kvalitnému spracovaniu kódu a jeho optimalizácii sa nám podarilo naplniť očakávania klienta a docieliť bezproblémový priebeh celej súťaže.

URL adresa: https://zihadielko.lidl.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.