Wisdom Factory

Lidl

Vytvorenie novej webovej stránky a súťažnej hry pre Lidl súťaž Čistinka

 • #Canvas
 • #October CMS
 • #Web

Idea Riešenie

V spolupráci s reklamnou agentúrou daren&curtis sme pre spoločnosť Lidl vytvorili nový web a hru pre projekt Lidl Čistinka, ktorý je nástupcom projektu Lidl Žihadielko. Na základe požiadaviek klienta bola vytvorená grafika na mieru. 

Web je napojený na administračný systém October CMS, pričom samotná hra je postavená na systéme Canvas. Implementovali sme tu hlasovanie pomocou kódov, ktoré bolo pre používateľov zjednodušené overením správnosti kódu ešte pred jeho zadaním.  Napriek tomu, že hra nie je bodovo prepojená so súťažou ako to bolo pri Žihadielku, je komplexnejšia, má niekoľko levelov a hráč si môže ich hraním odomknúť vylepšenia.

Na mobilných telefónoch je možné hrať hru aj na full-screen. Samotný systém bol navrhnutý tak, aby zvládol veľký nápor hlasujúcich (v priemere viac ako 20tisíc hlasov za hodinu). Napriek tomu, že tento projekt sme museli stihnúť v zrýchlenom konaní, tak sa nám ho podarilo pripraviť skôr ako bol stanovený deadline a jeho nasadenie prebehlo bez akýchkoľvek problémov.

URL adresa: https://cistinka.lidl.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.