Wisdom Factory

Lidl

Moderný web na prezentáciu receptov z kuchyne Lidla

 • #October CMS
 • #Web

Idea Riešenie

Pre jednu z najväčších sietí supermarketov pôsobiacu na Slovensku – spoločnosť Lidl, sme v spolupráci s reklamnou agentúrou daren&curtis zabezpečili kompletnú migráciu obsahu z pôvodného webu na jeho novú verziu, ktorú sme celú naprogramovali. Dôležitým prvkom novej webovej bola robustná štruktúra, ktorá musí zároveň zvládať vysoký počet návštevníkov v rovnakom čase.

Nová verzia webu bola vytvorená s grafikou na mieru, pri ktorej sme sa zamerali hlavne na moderný vzhľad a intuitívnosť prehliadania stránky. Web je postavený v administračnom systéme October CMS, pričom sme tu pre klienta zabezpečili aj jednoduchú administráciu receptov. Zaujímavým prvkom webu je aj stránka Mäsiarova porcia, kde sme vytvorili interaktívne podoby zvierat, pričom boli rozdelené na niekoľko dielov, podľa toho akú časť mäsa vieme z nich získať. K tomu nechýbal ani popis jednotlivých častí s návrhmi pre recepty, kde sa dajú využiť. 

URL adresa: https://kuchynalidla.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.