Wisdom Factory

Homola

Štýlové weby pre rodinné firmy

 • #Administrácia
 • #Web
 • #Wordpress Multisite

Idea Riešenie

Pre firmy s dlhoročnou tradíciou rodiny Homolovcov sme vytvorili weby s jednotným dizajnom, ktorý odzrkadľuje práve rodinnú prepojenosť jednotlivých spoločností. Spolu s partnermi z daren & curtis sme preto vytvorili koncept webov obsahujúci množstvo voliteľných a administrovateľných prvkov, vďaka ktorým vie klient pracovať so štruktúrami jednotlivých webov. Pri návrhu a programovaní webovej stránky sa bral ohľad na množstvo realizácii a produktov jednotlivých firiem klienta, ktoré sú doplnené množstvom fotiek. Webové stránky sú vzhľadom na ich prepojenosť riešené cez WordPress Multisite s prístupom ku všetkým webom v rámci jednej administrácie pre uľahčenie práce s webmi a ich správou.

Riešenie je jednoducho a plne administrovateľné, postavené na WordPresse a webové stránky obsahujú taktiež jazykové mutácie.

URL adresy jednotlivých webov:

http://homolafurniture.sk/

http://thelight.sk/

http://hosu.sk/

http://sofu.sk/

 

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.