Wisdom Factory

HEINEKEN

Vytvorenie webkitu pre zjednotenie vizuálu webov Heineken

 • #Guttenberg
 • #Webkit
 • #Wordpress
 • #Wordpress Multisite

Idea Riešenie

V rámci spolupráce s reklamnou agentúrou daren & curtis sme pre klienta Heineken vytvorili šablónu vo forme webkitu. Hlavným cieľom bolo postupné zjednotenie vizuálu webových domén pivných značiek patriacich pod spoločnosť Heineken, ale súčasne ponechať dostatočný priestor na modulárnosť.

Webkit tvorí niekoľko komponentov naprogramovaných cez nový blokový editor WordPressu – Guttenberg, a jeho komponenty sa dajú ľubovoľne preskupovať a viacnásobne používať aj v rámci jednotlivých stránok konkrétneho webu. Webkit umožňuje úpravu fontov a ich farebnosti a mnoho ďalších zmien.

Prvým projektom, ktorý je postavený na tomto webkite je web martiner.sk a je súčasťou Multisite WordPressu, čo zabezpečí jednoduchšiu správu konkrétnych webov pivných značiek.

 

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.