Wisdom Factory

Ismont

Luxusný prezentačný web pre apartmánový komplex Château Révay

 • #Efekty
 • #Web
 • #Wordpress

Idea Riešenie

V spolupráci s reklamnou agentúrou daren & curtis sme vytvorili web, ktorý má za úlohu odprezentovať luxusný hotelový rezort Château Révay. Tento rezort patrí pod spoločnosť Ismont, ktorá bola v tomto prípade aj našim klientom. Jedná sa naozaj o výnimočné miesto, ktorého počiatky siahajú až do 16. storočia. 

Nami naprogramovaný web dokonale vystihuje atmosféru rezortu, a u návštevníka navodí dojem výnimočnosti. Je postavený na systéme WordPress, a okrem podstránok s informáciami o rezorte tam nájdete aj sekciu s investičnými apartmánmi.  Tu si viete ako investor rýchlo dohľadať informácie o celkovej ploche, cene a iných dôležitých parametroch. Rovno pod ponukou apartmánov sa vám zobrazí kontaktný formulár s interaktívnym buttonom pre odoslanie.

URL adresa: https://chateaurevay.sk/

Vybrané referencie

Naši partneri

Zaujala Vás naša práca?
Napíšte nám

Kontaktné údaje

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slovenská republika

 • IČO: 47 826 100
  IČ DPH: SK2024113432
  Bankové spojenie: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktujte nás
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Ako uchováme vaše osobné údaje? Prečítajte si naše podmienky používania.
Vaša správa bola odoslaná
Ďakujeme za Váš záujem o naše služby. Budeme Vás kontaktovať najneskôr najbližší pracovný deň telefonicky alebo e-mailom.
Používaním stránok prevádzkovaných Wisdom Factory, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.