Wisdom Factory

HEINEKEN

Vytvorenie webkitu pre zjednotenie vizuálu webov Heineken

 • #Guttenberg
 • #Webkit
 • #Wordpress
 • #Wordpress Multisite

Idea Riešenie

V rámci spolupráce s reklamnou agentúrou daren & curtis sme pre klienta Heineken vytvorili šablónu vo forme webkitu. Hlavným cieľom bolo postupné zjednotenie vizuálu webových domén pivných značiek patriacich pod spoločnosť Heineken, ale súčasne ponechať dostatočný priestor na modulárnosť.

Webkit tvorí niekoľko komponentov naprogramovaných cez nový blokový editor WordPressu – Guttenberg, a jeho komponenty sa dajú ľubovoľne preskupovať a viacnásobne používať aj v rámci jednotlivých stránok konkrétneho webu. Webkit umožňuje úpravu fontov a ich farebnosti a mnoho ďalších zmien.

Prvým projektom, ktorý je postavený na tomto webkite je web martiner.sk a je súčasťou Multisite WordPressu, čo zabezpečí jednoduchšiu správu konkrétnych webov pivných značiek.

 

Ausgewählte Referenzen

Unsere Partner

Interessieren Sie sich für unsere Arbeit?
Kontaktieren Sie uns

Kontaktdaten

 • Wisdom Factory, s.r.o.
  Račianska ulica 9
  831 02 Bratislava
  Slowakische Republik

 • ID: 47 826 100
  Umsatzsteuer-ID: SK2024113432
  Banknummer: 402027061/7500
  IBAN: SK6375000000004020270612


Kontaktieren Sie uns
Ich stimme der Verarbeitung personenbezogener Daten zu. Wie speichern wir Ihre persönlichen Daten? Lesen Sie unsere Nutzungsbedingungen.
Ihre Nachricht wurde gesendet
Vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Dienstleistungen. Wir kontaktieren Sie spätestens am nächsten Werktag per Telefon oder E-Mail.
Durch die Nutzung der Seiten von WisdomFactory, s.r. stimmen Sie zur Verwendung von Cookies zu, die uns bei der Verbesserung unserer Dienste hilft.