O NÁS

Zabezpečujeme komplexné služby pre webové, mobilné a softwarové riešenia. Od analýzy a konzultácie Vašich požiadaviek, návrhu riešenia až po ich samotnú realizáciu. Sme kreatívna spoločnosť, ktorá vie využiť potenciál jednoduchých myšlienok a je plná nápadov, ktoré Vám zabezpečia všetko od návrhu až po doručenie samotného riešenia.

ČO DOKÁŽEME

Riešenia na mieru
a firemné projekty

Najradšej vytvárame unikátne riešenie a projekty na mieru, ktoré vychádzajú z požiadaviek a potrieb zákazníka. Vyvíjame a implementujeme komplexné riešenia, do ktorých vkladáme naše dlhoročné know-how, kreativitu a schopnosť využívať najmodernejšie technológie

Programátorské služby

V našom tíme nájdete množstvo expertov so skúsenosťami s vývojom webových, softwarových aj mobilných riešení. Naši programátori majú skúsenosti so všetkým, od veľkých telekomunikačných či poisťovacích spoločností až po špecializované e-commerce riešenia.

Grafické služby

Potrebujete nadizajnovať stránku alebo akékoľvek iné grafické podklady? Náš tím grafikov je Vám plne k dispozícií v oblasti webovej a printovej grafiky či pri tvorbe loga. Radi Vám graficky spestríme aj existujúcu stránku.

SEO

Ak sa trápite s keywordami a s hľadaním backlinkov či PR článkov, rád Vám pomôže náš SEO špecialista. Vaše existujúce webové stránky pomôžeme optimalizovať pre najväčšie svetové vyhľadávače. Pri programovaní máte samozrejme naše SEO služby v základnom balíku.

Online marketing

Hľadáte spôsob, ako naštartovať alebo zlepšiť Váš online marketing? Ponúkame poradenstvo z hľadiska online marketingu aj sociálnych sietí. Taktiež máme veľa skúseností so správou stránok spoločností na sociálnych sieťach.

Copywrighting

Hlavu s písaním článkov si asi lámal už každý z nás:) Náš odborník na copywriting Vám pomôže napísať nové texty, alebo dokáže vylepšiť Vaše súčasné.

PRACOVALI SME NA

ČLENOVIA WISDOM FACTORY MAJÚ SKÚSENOSTI Z PROJEKTOV SO ZÁKAZNÍKMI

KTO STOJÍ ZA
WISDOM FACTORY ?

Dipl.-Ing. Roman Fila
Výkonný riaditeľ

Absolvent Technische Universität Wien
Viac ako 5-ročná prax pri projektoch hlavne vo výrobnom a bankovom sektore

Ing. Martin Valašík
Technický riaditeľ

Absolvent Slovenskej Technickej Univerzity
Viac ako 10-ročná prax pri projektoch hlavne v telekomunikáciácha a finančnom sektore

POVEDALI O NÁS

"Pri spolupráci s Wisdom Factory ma potešil ich proklientsky a proaktívny prístup ako posúvať veci dopredu. Nemenej dôležitá je znalosť aktuálnych technológií, ktorú majú zvládnutú na jednotku."

Lukáš Kyzúr, konateľ BOLD JACK, s.r.o.

"Seriózny prístup, kvalita práce a skvelá komunikácia. Na Wisdom Factory si veľmi cením aj ochotu a znalosť najmodernejších technológií, určite odporúčam ako IT partnera."

Ing. Viola Kromerová, generálna sekretárka Slovenského živnostenského zväzu

"Našu spoluprácu s Wisdom Factory hodnotím na jednotku s hviezdičkou - od analýzy a ich návrhov riešenia projektu až po samotnú realizáciu prebehlo všetko vynikajúco, vrátane servisu po projekte."

Barbora Kočanová, Kvetypocelyrok.sk

"Dlhodobo spolupracujeme s Wisdom Factory a oceňujeme ich formu práce, kreativitu a spoľahlivosť. Toto sú presne tie tri faktory, ktoré sme potrebovali u nášho programátorského partnera nájsť."

Mgr. Stanislav Kočan, Cherry&Cherry
MÁTE OTÁZKY? NAPÍŠTE NÁM.
A MY VÁM ČO NAJSKÔR A RADI ODPOVIEME